Biodegradowalne plomby zabezpieczające

Bądź Eko!

Security Expert jako pierwszy w Polsce wprowadza unikalne, biodegradowalne plomby zabezpieczające.

Ochrona śwodowiska potwierdzona certyfikatem BioSphere® i standardem ASTM D5511

Z początkiem 2020 roku wprowadziliśmy na Polski rynek innowacyjne, ekologiczne i biodegradowalne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń logistycznych.

Świadomość ekologiczna spowodowała poszukiwanie nowych produktów przyjaznych dla środowiska. Oferta biodegradowalnych plomb zabezpieczających została opracowana w celu rozwiązania problemów z jakimi obecnie borykają się sektory, które są świadome potrzeby ochrony naszej planety.

Plastikowe obiekty stanowią ogromny problem dla naszego ekosystemu. Większość plastiku, który trafia do recyklingu nie nadaje się do ponownego przetworzenia i ostatecznie jest zwykłym odpadem. Dodatkowo recykling plastiku jest ekonomicznie nieopłacalny, ponieważ wymaga więcej energii niż niż wytworzenie nowej produkcji.

Potrzeba ochrony środowiska pozwala Security Expert wyprzedzać konkurencję i być specjalistą w tej dziedzinie. Jedną z głównych zalet naszych biodegradowalnych plomb plastikowych jest to, że można je w rozsądnym czasie rozbić na podstawowe związki.

GŁÓWNE ZALETY PLOMB EKO

  • Stabilne w okresie przydatności
  • Nadają się do recyklingu
  • Nietoksyczne dla środowiska
  • Skuteczna biodegradacja zgodna ze standardem ASTM D5511
Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.