Kontenety morskie

Ofertujemy specjalne plomby i blokady kontenerowe do zabezpieczania ładunków transportowanych w kontenerach przed kradzieżą.

Wszystkie zastosowania

Plombowanie kontenerów morskich plombami w standardzie ISO 17712:2013

Kontenery w których transportuje się towary wymagają zabezpieczania ich przed ewentualnymi próbami kradzieży. Do zabezpieczania ładunków znajdujących się w takich środkach przewozu nasza firma oferuje specjalne plomby i blokady kontenerowe. Plomby barierowe przeznaczone do zabezpieczanie kontenerów charakteryzuje innowacyjna i nowoczesna konstrukcja. Numeracja powtórzona jest na trzpieniu oraz na komorze plombującej, a specjalny mechanizm uniemożliwia obracanie trzpieniem w celu „odkręcenia” plomby. Blokady kontenerowe umożliwiają natomiast jednoczesne zabezpieczanie obu par drzwi znajdujących się w kontenerach lub samochodach.

Wszystkie oferowane przez nas plomby butelkowe posiadają certyfikaty zgodne z normą ISO-PAS 17712 a także zaleceniami stowarzyszenia C-TPAT i są dopuszczone do stosowania przez służby celne Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej oraz Tajwanu.

Zastosowanie

  • transport morski
  • transport drogowy
  • transport kolejowy
  • plombowanie kontenerów morskich
  • plombowanie naczep z ryglami zewnętrznymi

BOLT SEAL​

Kontenerowa plomba butelkowa
ISO 17712:2013

GUARD LOCK​

Kontenerowa plomba butelkowa
ISO 17712:2013

Bar Seal

Kontenerowa plomba barierowa

Cable Seal 5,0

Kontenerowa plomba kablowa ISO
17712:2013

Cable Seal 3,5

Kontenerowa plomba kablowa
ISO 17712:2013

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.