Plombowanie drzwi
i magazynów

Zabezpiecz magazyny i biura przed dostępem. Oferujemy plastikowe i metalowe plomby, etykiety i taśmy z unikalnymi numerami i kodami kreskowymi.

Wszystkie zastosowania

Doradzamy w zakresie doboru zabezpieczeń do konkretnego procesu

Pomieszczenia magazynowe w których przechowywany jest towar, czy też pomieszczenia biurowe w których przechowywane są poufne dokumenty wymagają specjalnego zabezpieczania przed osobami trzecimi. Prawidłowe funkcjonowanie takich pomieszczeń wymaga zapewnienia odpowiedniej ochrony w postaci codziennego plombowania zamknięć po zakończonej pracy. Plombowanie pomieszczeń magazynowych nie tylko chroni nas przed stratami, ale daje nam informację o tym jak często kontrolujemy dostęp do naszego towaru. Wiele firm stosuje plomby do magazynów celem zabezpieczenia się przed celowym skażeniem produktów żywnościowych, zbożowych czy chemicznych. Produkty dedykowane do zabezpieczania drzwi i magazynów to samozaciskowe plomby plastikowe, plomby metalowe a także etykiety i taśmy plombujące. Oferowane przez nas produkty posiadają specjalną numerację, kod kreskowy, a na specjalne życzenie klienta mogą zostać opatrzone w logo klienta.

Zastosowanie

  • zabezpieczanie drzwi magazynów i pomieszczeń biurowych, bram
  • zabezpieczanie wyjść awaryjnych i ewakuacyjnych – zgodnie z przepisami BHP
  • plombowanie doków magazynowych
  • zabezpieczanie dostępu do maszyn
  • plombowanie magazynów z substancjami niebezpiecznymi
  • plombowanie szaf, kancelarii, itp.

Expert Seal

Uniwersalna plomba plastikowa

Super Lock

Uniwersalna plomba plastikowa

Secur Pull

Uniwersalna plomba plastikowa

Etykiety VOID

Etykiety do plombowania drzwi nie pozostawiają resztek kleju na powierzchni

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.