Wysyłka materiałów do badań medycznych

Koperty z których korzystają szpitale, kliniki, laboratoria i wiele innych podmiotów związanych z branżą medyczną.

Wszystkie zastosowania

Przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa, łatwości użytkowania i niezawodności opakowań medycznych.

Nasze koperty medyczne są  specjalnie zaprojektowane do wysyłania próbek biologicznych, takich jak probówki krwi i próbki testowe. Dzięki specjalnej konstrukcji są całkowicie szczelne, a ich wyskoki standard gwarantuje zgodność z przepisami ADR i UN3373.

Koperta Leakproof ma odrywaną zakładkę, więc do jej otwarcia nie są potrzebne nożyczki, nóż ani inne ostre narzędzia. Z tyłu znajduje się dodatkowa kieszeń na dokumentację.

Koperty medyczne są opatrzone instrukcją, tak aby każdy użytkownik wiedział, jak korzystać z koperty. Na życzenie możemy również dostarczyć materiały absorpcyjne, aby skompletować dla pełny zestaw do transportu próbek medycznych.

Zastosowanie kopert medycznych

  • próbki organiczne
  • materiał niebezpieczny dla ludzi i środowiska (biohazard)
  • płyny
  • próbki laboratoryjne
  • przechowywanie i transport materiałów diagnostycznych w transporcie lotniczym

Nasze grupy produktów na rynek medyczny

Koperty medyczne

Koperty wykonane z folii PE mogą być stosowane do transportu próbek laboratoryjnych w sektorze medycznym i farmaceutycznym.

Koperty leak-proof

Koperta do szczelnego przechowywania i transportu materiałów diagnostycznych.

koperty biohazard

Woreczek na próbki medyczne jest zgodny z przepisami transportowymi dotyczącymi produktów niebezpiecznych lub zanieczyszczeń. Wodoodporna koperta zapobiegnie ryzyku infekcji w przypadku wycieku transportowanych próbek.

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.