Wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe dla sektora medycznego spełniajacesurowe standardy bezpieczeństwa.

Jakość i niezawodność mają kluczowe znaczenie w sektorze medycznym. Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania przewyższą Twoje oczekiwania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Nasi eksperci przeprowadzili kompleksowe testy, aby zapewnić integralność produktu podczas przechowywania i transportu.

Szczegółowa znajomość procedur i przepisów zapewnia odpowiednie rozwiązania dla każdego wyzwania.

Znajomość przepisów

Nasze produkty spełniają m.in.: UN3373 – Kategoria B, Dobrą Praktykę Dystrybucyjną (GDP), Dobrą Praktykę Wytwarzania (GMP) oraz monitoring temperatury ISO-15189.

Personalizacja rozwiązań

Każde rozwiązanie możemy dostarczyć w Twoim stylu korporacyjnym, tak aby tożsamość Twojej organizacji była widoczna w każdym pakiecie.

Zachowuj zgodność z wytycznymi dotyczącymi opakowań medycznych, aby chronić pacjentów i ratować życie. Twoje poświęcenie w zakresie kontroli jakości jest bezcenne.

Bezpieczeństwo i niezawodność mają kluczowe znaczenie w sektorze medycznym. Materiał diagnostyczny musi być transportowany w odpowiedniej temperaturze i we właściwym opakowaniu. W przeciwnym razie badania mogą się nie odbyć. Dzięki naszym rozwiązaniom masz pewność prawidłowego transportu!

Nasze grupy produktów na rynek medyczny

Koperty medyczne

Koperty wykonane z folii PE mogą być stosowane do transportu próbek laboratoryjnych w sektorze medycznym i farmaceutycznym.

Koperty leak-proof

Koperta do szczelnego przechowywania i transportu materiałów diagnostycznych.

koperty biohazard

Woreczek na próbki medyczne jest zgodny z przepisami transportowymi dotyczącymi produktów niebezpiecznych lub zanieczyszczeń. Wodoodporna koperta zapobiegnie ryzyku infekcji w przypadku wycieku transportowanych próbek.

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.