Opakowania dla logistyki

Zapobiegaj kradzieży, oszustwom lub dyskusjom podczas dostarczania za pośrednictwem sklepu internetowego z odpowiednią z odpowiednio zabezpieczoną przesyłką.

Dostawa ze sklepu i sklepu internetowego jest zagrożona

Dzięki odpowiednio zapieczętowanym samochodom ciężarowym, kontenerom rolkowym i kopertom wysyłkowym wspólnie zapewniamy bezpieczeństwo dostarczanego towaru.

Zrównoważona i bezpieczna wysyłka

Aby zapewnić bezpieczną i zrównoważoną wysyłkę, oferujemy wiele rodzajów kopert wysyłkowych przyjaznych dla środowiska. Również dla zwrotów.

Zapobieganie kradzieżom i oszustwom w ruchu

Twoje towary muszą bezpiecznie i w kontrolowany sposób przechodzić przez łańcuch logistyczny. Dzięki naszym pieczęciom masz tę pewność.

Gwarancja autentyczności produktów

Dzięki naszym specjalnie opracowanym pieczęciom autentyczności wykluczasz podrabianie i oferujesz swoim klientom bezpieczeństwo oryginalnego produktu.

Brak nieautoryzowanego dostępu do dostaw detalicznych i e-commerce

Chcesz mieć pewność, że nie doszło do nieuprawnionego dostępu do towarów w ciężarówce w drodze. Kradzież, oszustwo i możliwe zanieczyszczenie logistyki handlu detalicznego i handlu elektronicznego można wykluczyć dzięki specjalnemu systemowi plombowania wielokrotnego użytku.

Nasze produkty dla handlu detalicznego i e-commerce

Pojemniki magazynowe i transportowe

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Pojemniki transportowe i magazynowe wyposażone w klapy na zawiasach, które po zamknięciu można dodatkowo zabezpieczyć przed otwarciem

Skrzyniopalety i palety

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Palety i skrzyniopalety plastikowe w znormalizowanych wymiarach, gwarantują utrzymanie płynności procesów logistycznych w magazynie i transporcie. Palety i skrzyniopalety plastikowe mają dłuższą żywotność niż palety drewniane i są w stanie sprostać wysokim wymaganiom higienicznym.

Regały warsztatowe

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Do systemu regałowego można w prosty sposób można dodać pojemniki plastikowe występujące w różnych rozmiarach i kolorach. Regały występują również w wersji jednostronnej, dwustronnej oraz czterostronnej, dodatkowo można wybrać regały mobilne na kółkach.

Etykiety logistyczne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Etykiety samoprzylepne, które służą do unikalnego znakowania opakowań logistycznych, pozwalają kontrolować procesy w magazynowaniu i dystrybucji.

Przylgi Kurierskie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Przylgi do dołączania listów przewozowych, faktur, kart gwarancyjnych oraz innych dokumentów do przesyłek

Pojemniki do transportu żywności

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Dzięki perforacji pojemniki można łatwiej umyć oraz usunąć wszelkie pozostałości. Wszystkie pojemniki spożywcze posiadają Unijny Certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością.

Pojemniki KLT

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Pojemniki KLT są stosowane w zautomatyzowanych procesach produkcyjnych. Ujednolicona konstrukcja umożliwia łączenie pojemników z innymi standardowymi produktami do magazynowania i logistyki.

Pojemniki warsztatowe

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Pojemniki warsztatowe są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu odpornego na środki chemiczne, tłuszcze i odkształcenia. Pojemniki to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów, linii i hal produkcyjnych, narzędziowni, magazynów oraz sklepów.

Koperta kurierska

Koperty kurierskie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ →

Foliowe koperty wysyłkowe znajdują szerokie zastosowanie w logistyce przesyłek i e-commerce. Idealnie nadają się do przesyłania odzieży lub dokumentów. Zawartość jest chroniona przed wilgocią z zewnątrz.

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.