Śledź swoją przesyłkę

Zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania dla wszystkich rodzajów logistyki, w tym morskiej, lotniczej, drogowej i kolejowej.
Dbamy o Twój ładunek od miejsca załadunku do miejsca docelowego.

Doradzamy w zakresie doboru zabezpieczeń do konkretnego rodzaju transportu

Posiadamy odpowiednią wiedzę i zaplecze.

Przesyłki lotnicze

Klienci, którzy wybierają fracht lotniczy do transportu swoich towarów, oczekują szybkiej i niezawodnej dostawy, co wymaga najwyższych standardów bezpieczeństwa i kontroli. 

Transport drogowy

Oferujemy systemy zabezpieczające, które mogą być stosowane w dowolnym rodzaju transportu drogowego, ładunków mieszanych, ładunków na paletach, ładunków częściowych lub całopojazdowych.

Fracht morski i kolejowy

Nasze produkty do frachtu morskiego i kolejowego można łatwo łączyć ze wszystkimi innymi produktami, aby zapewnić zabezpieczenia dostosowane do potrzeb wydajnego łańcucha dostaw.

Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania poprzez spersonalizowane podejście i zobowiązanie do znalezienia najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb dla branży spożywczej i napojów, żeglugi morskiej i rejsów wycieczkowych, zaawansowanych technologii i telekomunikacji, farmacji i opieki zdrowotnej, energetyki i energii, ropy i gazu, logistyki mody i logistyki projektów.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Nasz zespół posiada wiedzę specjalistyczną do zarządzania Twoimi przewozami towarowymi na całym świecie.

Kłodki GPS

Używanie wielorazowych plomb elektronicznych zapewnia szeroki zakres informacji dotyczących transportu i kontrolę dostaw.

Seal Scanner

Aplikacja do kontroli poprawności przestrzegania procedur stosowania plomb

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.