Zabezpieczenie Big Bag

Plomby dopasowane do każdego procesu

Wszystkie zastosowania

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dążeniu do doskonałości, nasze rozwiązania będą oczywistym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie zabezpieczania worków i Big Bagów.

Właściwy dobór plomby

Jeśli plomba nie jest prawidłowo założona lub jest złej jakości, może nie zabezpieczyć torby, co może prowadzić do wysypania zawartości lub kradzieży. Plomba powinna być na tyle mocna, aby wytrzymać siłę obciążenia zawartości worka i koniecznie być wyposażona w kolce zapobiegające zsuwaniu.

Pamiętaj o warunkach pogodowych

Ekstremalne warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg lub silny wiatr, mogą utrudniać zabezpieczenie Big Bagów za pomocą plomb. Wilgoć lub wiatr mogą zagrozić integralności plomby, ułatwiając jej złamanie lub manipulację.

Nie zapominaj o bezpieczeństwie

W przypadku niebezpiecznej zawartości, plomba musi uniemożliwić nieupoważniony dostęp i zapewnić bezpieczeństwo osobom mającym kontakt z workiem. Jeśli używana jest niewłaściwa plomba lub proces zabezpieczania nie jest odpowiednio monitorowany, istnieje ryzyko oszustwa. Może to obejmować manipulowanie zawartością Big Baga lub kradzież cennych przedmiotów.

Bezproblemowe zabezpieczanie Big Bag dzięki wskazówkom ekspertów

W zależności od rodzaju worka lub Big Baga i jego należy wybrać odpowiednią plombę, którą należy przełożyć przez otwory lub pętle mechanizmu zamykającego. Po włożeniu plomby należy ją zacisnąć i sprawdzić, czy jest prawidłowo założona i czy nie ma żadnych szczelin ani otworów, które mogłyby naruszyć plombę. Aby zapewnić identyfikowalność ważne jest zanotowanie numer plomby i wszelkie inne istotne informacje w systemie ewidencji. Może to pomóc w zapobieganiu oszustwom, zapewnieniu prawidłowego obchodzenia się z workiem i zawartością oraz zapewni zapis procesu plombowania do wykorzystania w przyszłości.

Bag Lock

Plastikowa plomba do worków

Cash Bag Seal

Plastikowa plomba do worków

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.