Inteligentne rozwiązania do śledzenia ładunku z GPS

Gamma 10

Inteligentna kłódka elektroniczna o wysokim poziomie bezpieczeństwa, dzięki dostępowi do platformy online pozwala na monitoring transportów w czasie rzeczywistym.

RoHS 2011/65/EU - 2015/863

RED2014/53/EU TEK1482-EU

Jak to działa

Używanie wielorazowych plomb elektronicznych zapewnia szeroki zakres informacji dotyczących transportu i kontrolę dostaw, tym samym zwiększa bezpieczeństwo i pozwala optymalizować koszty w ramach łańcucha dostaw.

Kontrola zabezpieczeń ON-LINE

Elektroniczna kłódka zabezpieczająca transport i obiekty stacjonarne. Informacje z całego świata dostarczane są w czasie rzeczywistym.

Wykrywanie przecięcia linki

Inteligentna plomba elektroniczna wykrywa przecięcia kabla oraz i próby manipulacji oraz nadaje powiadomienie alarmowe w czasie rzeczywistym.

Podstawowe funkcje

Dzięki systemowi GPS wbudowanemu w plombę można zdalnie wydawać polecenia otwarcia i zamknięcia plomby, jest to system bezkluczykowy.

Połączenie internetowe

Każde urządzenie może przekazywać swój status i współrzędne.

Odporność na manipulacje

Plomba odporna na wszelkie znane metody manipulacji.

Wykrywanie cięć

Wykrywa i komunikuje przecięcie, naruszenie lub usunięcie kabla.

ZABEZPIECZONA PRZED MANIPULACJĄ

Plomba jest zabezpieczona przed wszelkimi znanymi sposobami manipulacji: wyrywaniem, szarpaniem, zamrażaniem, wymianą linki.

ZDALNIE MONITOROWANE

Zarządzaj bezpieczeństwem ładunku zdalnie i w czasie rzeczywistym.

 

Nowatorskie rozwiązanie, które rewolucjonizuje zarządzanie transportem i obiektami stacjonarnymi.

Wykorzystanie plomb elektronicznych zapewni klientom dostęp do wielu informacji, pełną kontrolę nad dostawami i stanie urządzeń monitorujących. Pozwoli również na oszczędności pieniędzy i czasu oraz natychmiast poinformuje o nadużyciach.

Plomba elektroniczna wielokrotnego użytku to proste w obsłudze urządzenie przymocowywane do naczepy samochodu ciężarowego, bramy wjazdowej lub drzwi magazynu. Wyposażono je w nadajnik GPS, co umożliwia śledzenie transportu w czasie rzeczywistym. Monitorowane jest aktualne położenie zabezpieczonego obiektu, prędkość, poziom naładowania baterii, jakość zasięgu i aktualny status urządzenia. Rozwiązanie to w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo dostaw. W przypadku próby otwarcia lub uszkodzenia plomby podczas transportu albo poza przewidzianym obszarem, wysyłany jest alert w postaci SMS i/lub e-mail. Dodatkowo śledzenie samochodów pozwala na skrócenie bezproduktywnych postojów oraz sprawdzenie czasu pracy kierowców.

Czytelny Interface

Podstawowe informacje o stanie baterii i statusie urządzenia. Podgląd wszystkich zabezpieczonych obiektów.

Panel zarządzania

Dostęp do najważniejszych informacji, kontrola zabezpieczeń i zarządzanie uprawnieniami.

Nadawanie uprawnień dla poszczególnych osób

Alarmowanie o niezabezpieczonym obiekcie

Wystarczy przeglądarka z dostępem do sieci

Wsparcie teleinformatyczne klientów

Raport alertów do przypisanych użytkowników

Zarządzanie Użytkownikami z poziomu Managera

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.