Najlepsze rozwiązanie dla każdej potrzeby

Nasze zabezpieczania dla logistyki łączą najwyższej jakości produkty i nowatorskie narzędzia informatyczne. Do każdej aplikacji możemy zaproponować rozwiązanie zapobiegające oszustwom, kradzieżom i stracie czasu potrzebnego na wyjascienia rozbieżności.

Wiemy, że w zabezpieczaniu logistyki liczą się niezawodność i innowacyjność. Produkty Security Expert tworzymy w Europie, na specjalistycznym parku maszynowym. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość w połączeniu z krótkim czasem realizacji.

Plombowanie drzwi i magazynów

Pomieszczenia magazynowe w których przechowywany jest towar, czy też pomieszczenia biurowe w których znajdują się poufne dokumenty, pieczęcie firmowe, wymagają specjalnego zabezpieczania przed osobami trzecimi.

Cysterny i zbiorniki

Niezależnie od tego czy cysterna przewozi towar czy wyjeżdża z myjni z certyfikatem czystości powinna być zabezpieczona odpowiedną plombą.

Kontenery morskie
ISO17712:2013

Portowe służby celne wymagają stosowania plomb z certyfikatem ISO 17712:2013.

Samochody ciężarowe

Istnieje kilka rodzajów naczep i do każdej z nich możemy dobrać odpowiednie zabezpieczenie.

Transport towarów w workach

Worki mogą być zamykane w różny sposób służą do tego różne rodzaje plomb. Oferowane przez nas plomby plastikowe o regulowanej długości dobieramy do specjalnych potrzeb klienta.

Urządzenia pomiarowe

Nasze plomby do liczników nadają się do każdego rodzaju urządzeń pomiarowych.

Zastosowanie medyczne

Nasze prawidłowe rozwiązania w zakresie opakowań pomagają w wysyłce i przechowywaniu materiałów diagnostycznych.

RFID

RFID EXPERT→

Umożliwiają rejestrację i śledzenie procesu produkcji na każdym etapie łańcucha dostaw, dzięki temu zwiększa się efektywność, pewność obrotu przy jednoczesnej automatyzacji.

Zabezpieczanie ładunku

Unikaj marnowania czasu na proces i używaj zatwierdzonych przez celników plomb do plombowania zestawów transportowych.

Gotówka

Rekomendując rozwiązanie do zabezpieczania pieniędzy, najpierw przyglądamy się Twojemu procesowi. Wtedy możesz być pewien, że otrzymasz właściwe rozwiązanie.

Próbki paszy i ziaren

Koperty na próbki to znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym i paszowym oraz wszędzie tam, gdzie muszą być deponowane i kontrolowane próbki.

Zabezpieczanie kluczy

Portfele depozytowe są wykonane z bardzo mocnego i trwałego materiału, wytrzymałego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Służą do bezpiecznego przechowywania i transportowania zamkniętych w nich przedmiotów.

Big Bag

Nie każda plomba nadaje się do zamykania worków. Chętnie podpowiemy, jakie zabezpieczenie jest dla Ciebie odpowiednie.

Transport kolejowy

Unikaj niepotrzebnych opóźnień w urzędzie celnym. Chętnie pomożemy Ci w bezpiecznym transporcie kolejowym oraz odpowiedniej certyfikacji spedycyjnej.

Wózki cateringowe

Zabezpieczenie wózków cateringowych i sprzedażowych w drodze z magazynu do samolotu i z powrotem.

Duty Free

Torby zabezpieczające o wysokim poziomie bezpieczeństwa zostały opracowane zgodnie z nowymi, zaostrzonymi przepisami dotyczącymi warunków przewozu bagażu podręcznego, w tym płynów i kosmetyków.

Gaśnice

Gaśnica musi mieć możliwość szybkiego użycia w sytuacjach awaryjnych. Nasze uszczelnienia do gaśnic zostały opracowane specjalnie do tego celu.

Beczki i zbiorniki (IBC)

Zastosowanie odpowiednich plomb zapobiega zanieczyszczeniu ładunku. Uszczelnij swoje beczki i zbiorniki IBC jednym z naszych certyfikowanych plomb.

Dokumenty

Dokumenty poufne muszą pozostać poufne podczas transportu i przechowywania. Dzięki naszym unikalnym rozwiązaniom tak już pozostaną.

Palety i skrzyniopalety

BOX EXPERT →

Palety i skrzyniopalety plastikowe w znormalizowanych wymiarach, gwarantują utrzymanie płynności procesów logistycznych w magazynie i transporcie. Palety i skrzyniopalety plastikowe mają dłuższą żywotność niż palety drewniane i są w stanie sprostać wysokim wymaganiom higienicznym.

Archiwizacja

BOX EXPERT →

Do bezpiecznego zamykania wózków cateringowych i wózków sklepowych z magazynu do samolotu i z samolotu z powrotem do magazynu.

Warsztaty i serwisy

BOX EXPERT →

Pojemniki warsztatowe są wykonane z wysokiej jakości polipropylenu odpornego na środki chemiczne, tłuszcze i odkształcenia. Pojemniki to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów, linii i hal produkcyjnych, narzędziowni, magazynów oraz sklepów.

Produkcja

BOX EXPERT →

Plastikowe pojemniki dedykowane do złożonych i zautomatyzowanych procesów produkcyjnych.

Bezpieczeństwo logistyczne

Magazyny

BOX EXPERT →

Pojemniki przystosowane do zautomatyzowanych magazynów i logistyki wewnętrznej.

Aplikacje

Do zabezpieczenia logistyki podchodzimy kompleksowo. Produkt najwyższej jakości to początek procesu zabezpieczania. Dziś, w erze błyskawicznego rozwoju technologii, wygrywają te rozwiązania, które są ciągle udoskonalane. Wiemy jak najlepsze produkty umieścić w zaplanowanym procesie, przy pomocy odpowiednich narzędzi informatycznych.
Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.