Zabezpieczania liczników i przyrządów pomiarowych

Bezpieczne i niezawodne plomby dla branży pomiarowej. Wybierz produkty, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wszystkie zastosowania

Manipulacja i próby ingerencji są od razu widoczne

Oferta naszych plomb do liczników obejmuje szeroki wybór produktów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posiadamy w ofercie plomby z indywidualnymi numerami seryjnymi, które umożliwiają łatwą identyfikację i szybkie wykrywanie wszelkich nieprawidłowości.

Plomby licznikowe mają wysoki poziom personalizacji, który obejmuje kolory, nadruki i kody kreskowe.

Plomby licznikowe idealnie nadają się do plombowania liczników elektrycznych, gazowych i wodnych, są odporne na warunki atmosferyczne i idealnie nadają się do użytku na zewnątrz.

Nasze zabezpieczenia pomogą zapobiec nieuprawnionym dostępom i zniszczeniom, dzięki czemu urządzenia pomiarowe będą działać bezawaryjnie i dokładnie.

Zastosowanie

  • liczniki energii
  • liczniki gazowe
  • wodomierze

Dla naszych klientów z branży pomiarowej oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich plomb oraz pełne wsparcie techniczne. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i zapewni maksymalne bezpieczeństwo Twojego biznesu.

Plomby do liczników

Obejmy na liczniki

Plomba do gazomierzy i wodomierzy

Valve Lock

Plomba ze stalową linka do wodomierzy

Valve Seal

Plomba do wodomierzy

Super Twist Seal

Uniwersalna plomba na liczniki

Spin Lock

Plomba do urządzeń pomiarowych

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.