Rozwiązania do zarządzania gotówką

Zapewniamy doradztwo w zakresie procesów logistycznych w centrach gotówkowych, rozwiązania w zakresie danych i oprogramowania oraz maszyny sortujące, wspierane przez globalny zespół serwisowy, bankom centralnym, przetwórcom komercyjnym i sprzedawcom detalicznym, a także systemy kontroli pojedynczych banknotów.

Kompleksowe rozwiązania do zarządzania gotówką

Jako niezależny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie przetwarzania gotówki możemy zaoferować prawdziwie bezstronne porady i analizę danych dotyczących wydajności gotówki.

Zintegrowane rozwiązania

Umożliwiamy naszym klientom pełną kontrolę i widoczność banknotów oraz, co najważniejsze, posiadanie danych dotyczących banknotów na wszystkich etapach obiegu gotówki.

Doświadczenie w branży

Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat cyklu gotówkowego i zarządzania walutą, której potrzebujemy, aby zapewnić, że nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Wsparcie techniczne

Nasze stałe wsparcie i elastyczne pakiety usług zapewniają prawdziwie przyszłościowe rozwiązania, możliwe dzięki naszej lokalnej obecności, globalnej wiedzy i sprawdzonej zdolności do spełniania indywidualnych wymagań.

Przetwarzanie z zachowaniem bezpieczeństwa, szybkości i dokładności.

Od przechowywania po zarządzanie zapasami, liczenie i weryfikację, zajmujemy się sortowaniem jakości, pakowaniem, pakowaniem i wykrywaniem fałszerstw w wielu walutach. Zapewniamy specjalistyczną wiedzę w zakresie dostarczania urządzeń rozszerzonego depozytu powierniczego, a także bezpiecznego transportu waluty.

Sposób, w jaki obchodzisz się z gotówką, bezpośrednio wpływa na Twój biznes.

Przy rosnących kosztach pracy maksymalne wykorzystanie zasobów jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Kiedy najlepiej opłacani pracownicy spędzają czas na obsłudze gotówki, Twoja firma traci czas i pieniądze.

Liczarki banknotów

Liczarki pieniężne są niezbędnymi urządzeniami dla każdej firmy lub osoby zajmującej się gotówką. Zamiast ręcznie przeliczać rachunki, zaoszczędź czas i zapewnij sobie dokładność, kupując i używając maszyny do liczenia pieniędzy.

Liczarki i sortery bilonu

Sortownik i licznik monet może uratować Cię przed niekończącym się procesem upewniania się, że nie popełniono błędów i zminimalizowano straty ponoszone przez Twój biznes.

Liczarki banknotów i monet

Liczarka mieszana posiada możliwość liczenia różnych nominałów banknotów, monet oraz zliczania innych przedmiotów jak żetony albo czeki.

Testery banknotów

Wykrywacze fałszerstw są używane przez firmy do weryfikacji gotówki, kart kredytowych, dokumentów, paszportów i dowodów osobistych. Niektóre są automatyczne, a niektóre ręczne. Różne formy wykrywania obejmują wykrywanie ultrafioletowe (UV), magnetyczne (MG), podczerwone (IR), znak wodny i wykrywanie rozmiaru.

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.