Niezawodne rozwiązania do transportu kosztowności

Niezależnie od tego, czy przewozisz karty bankowe, sprzęt, obligacje czy precjoza jubilerskie, kluczowe znaczenie ma ograniczanie i kontrolowanie ryzyka.

Zapewnij sprawny i bezpieczny transport kosztowności

Dzięki ponad 25-letniej szczegółowej wiedzy i doświadczeniu rozumiemy wymagania w wysoce wyspecjalizowanym świecie transportu wartości.

Wartość przybiera wiele form

Od biżuterii po sprzęt: Twój produkt wymaga odpowiedniego rozwiązania. Podziel się wyzwaniem związanym z transportem kosztowności, a my przeprowadzimy z Tobą burzę mózgów.

Łańcuch jest tak mocny, jak najsłabsze ogniwo

Bez odpowiedniej procedury Twoje rozwiązanie transportowe jest nic nie warte. Pomożemy Ci w wartościowym transporcie od produktu do procesu.

Większe bezpieczeństwo dzięki personalizacji

Korzystając z kodów kreskowych i/lub spersonalizowanych logo, manipulacja jest jeszcze trudniejsza.

Czy już zmapowałeś wszystkie swoje procesy związane z bezpieczeństwem?

Transportowanie przedmiotów o wysokiej wartości, takich jak pieniądze, obligacje, biżuteria, metale szlachetne, sprzęt lub papierosy, wymaga specjalnych kwestii dotyczących kontroli procesu. Ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo i zaufanie podczas tego rodzaju dostaw. Ze względu na ich dużą wartość, takie przesyłki są szczególnie narażone na manipulacje. Możemy pomóc w planowaniu całego procesu i zapewnić, że przesyłka Twoich cennych przedmiotów będzie bezpieczna i chroniona.

Nasze produkty do transportu kosztowności

Koperta do deponowania gotówki

Koperty depozytowe

Bezpieczny transport wartości pieniężnych i dokumentów

Plombowana saszetka na klucze

Saszetki kasjerskie

Plombowane saszetki do przechowywania kluczy i kart dostępu

Barwienie gotówki

Inteligentny system barwienia banknotów w przypadku ataku na bankomat

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.