Taśmy spinające do opaskarek ręcznych i automatycznych

Taśmy spinające PP

Taśmy typu Strap do pakowania wiązarkami ręcznymi, półautomatycznymi, oraz liniowymi są łatwym i szybkim sposobem na zamknięcie opakowań i mocowanie towaru na palecie.

Szerokie spektrum taśm, pozwala w zależności od potrzeb zastosować taśmy wykonane z Polipropylenu, PET, o różnym spektrum szerokości i wytrzymałości. Są to produkty opakowaniowe, ich głównym zamierzeniem jest szybkie pakowanie, oraz mocowanie dużych luźnych przedmiotów podczas transportu. Nie jest to zabezpieczenie, produkt łatwo ponownie zamknąć/ zgrzać.

Jest to polecane rozwiązanie, dla branży budowlanej, stalowej, jako dodatkowe mocowanie opakowania przed jego samoczynnym otwarciem podczas transportu.
 • Taśmy PP i PET Wytrzymują od 70kg do ponad 900 kg
 • Taśmy poliestrowe wzmocnione i stalowe od 900 kg+ do 10 000 kg+
 • Standardowe kolory:
  • Biały
  • Czarny
  • Zielony
 • Możliwy nadruk na życzenie
 • Różne średnice nawoju

Personalizacja

Znakowanie taśm pakowych pozwala na pewną indywidualizację, ale nie jest żadnym zabezpieczeniem gdyż nadruk może nanieść każdy i nie jest to skomplikowane.

Jest to polecany produkt, do fizycznego zabezpieczenia przed rozformowaniem się palety, dużych przedmiotów, dodatkowego zamknięcia dostawy.

Zapraszamy do współpracy

W ofercie również wiązarki ręczne, półautomatyczne i automatyczne, oraz inne akcesoria zapinki, i narożniki ochronne.

W tej samej kategorii

Absorbenty wilgoci

Pochłaniacze wilgoci przeznaczone do umieszczenia wewnątrz kontenerów. Chronią materiały i towary przed wilgocią podczas długotrwałego transportu.

Maty antypoślizgowe

Maty o wysokim współczynniku tarcia chronią i zabezpieczają ładunek. Bardzo dobrze stabilizują i jednocześnie zapewnią lepszą przyczepność transportowanych towarów.

Worki sztauerskie

Pompowane worki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu transportu zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Table of Contents

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.