Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności
 

Plombowanie kontenerów morskich ISO17712:2013

Specyfikacja

plombowanie-kontenerow-morskich-iso17712Kontenery w których transportuje się towary wymagają zabezpieczania ich przed ewentualnymi próbami kradzieży. Do zabezpieczania ładunków znajdujących się w takich środkach przewozu nasza firma oferuje specjalne plomby i blokady kontenerowe. Plomby barierowe przeznaczone do zabezpieczanie kontenerów charakteryzuje innowacyjna i nowoczesna konstrukcja. Numeracja powtórzona jest na trzpieniu oraz na komorze plombującej, a specjalny mechanizm uniemożliwia obracanie trzpieniem w celu „odkręcenia" plomby. Blokady kontenerowe umożliwiają natomiast jednoczesne zabezpieczanie obu par drzwi znajdujących się w kontenerach lub samochodach.

Wszystkie oferowane przez nas plomby butelkowe posiadają certyfikaty zgodne z normą ISO-PAS 17712 a także zaleceniami stowarzyszenia C-TPAT i są dopuszczone do stosowania przez służby celne Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej oraz Tajwanu.

Zastosowanie

  • transport morski, drogowy, kolejowy
  • plombowanie kontenerów morskich, naczep z ryglami zewnętrznymi, itp

Szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas plomb zabezpieczających