Agrar BAG

Dedykowane koperty na próbki
Specjalistyczne koperty na próbki

Koperty do zabezpieczania próbek

Agrar Bag to system przeznaczony do ekstrakcji, przechowywania i identyfikacji próbek w różnych gałęziach przemysłu, od żywności do pasz, a także wszędzie tam, gdzie próbki muszą być zamknięte i monitorowane.

Agrar Bag ma dedykowane pole do opisu próbki, a jego unikalny system numeracji umożliwia skuteczną identyfikację.

Taśma samoprzylepna ułatwia zamknięcie koperty i chroni materiał przed wpływem zewnętrznym. 

Przezroczysta koperta umożliwia wstępną wizualną inspekcję próbki. Worki wykonane są z folii LDPE o dwóch warstwach, są odporne na rozdarcia, otarcia i przypadkowe przecięcia, skutecznie zabezpieczając zawartość podczas transportu. Mikrodruk na worku zapewnia ochronę jego krawędzi bocznych, zapewniając maksymalne zabezpieczenie podczas wysyłki. Odłączny odcinek z tym samym numerem, co koperta, ułatwia dokumentację próbki i służy jako dowód dostawy.

Koperty bezpieczne są wykonane z mocnej, trójwarstwowej, zgrzewanej folii odpornej na rozrywanie i przypadkowe uszkodzenia w transporcie. Zastosowany mikrodruk stanowi zabezpieczenie bocznych krawędzi koperty, dzięki niemu rozcięcie brzegu i ponowne zgrzanie jest od razu widoczne. Dodatkowe odcinki kwitujące stanowią dokument przekazania koperty.

Stosujemy tylko unikalna numerację kopert.
Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.