Ochrona gotówki
przed kradzieżą

INTELIGENTNE KASETY BANKOMATOWE
Moduł umożliwiający wyposażenie większość kaset bankomatowych w system barwiący banknoty. Trwałe zabarwienie gotówki następuje w momencie fizycznego ataku Moduł można dostosować do dowolnej waluty. Nieautoryzowane otwarcie Inteligentnej kasety bankomatowej powoduje automatyczną aktywację systemu barwiącego. Barwnik dobierany jest pod kątem farb drukarskich używanych przez dany kraj. Gotówka zostaje trwale zabarwiona specjalnym, nieusuwalnym atramentem, co zniechęca złodzieja przed atakiem.

Każdy producent systemu bankomatów stosuje własne kasety - możliwa modyfikacja każdej kasety, aby wysadzenie bankomatu w powietrze, kradzieżbankowozu czy napad na konwojenta nie miały sensu. W 30 krajach na całym świecie używanych jest codziennie 50.000 sztuk kaset.

System barwiący do kaset bankomatowych

Inteligentny system do kaset bankomatowych chroni gotówkę przed atakami w ciągu całego procesu logistyki gotówki. Podczas próby kradzieży kaseta trwale barwi gotówkę niezmywalnym atramentem zabezpieczającym, odbierając złodziejom jakiekolwiek korzyści z ich przestępstwa.

Walizki do kaset bankomatowych i banknotów w kopertach

iBox

Inteligentna walizka na kasety bankomatowe, wykorzystuje technologię niszczenia banknotów przy użyciu specjalnego barwnika. Jest przeznaczona do odbioru i dostawy gotówki, z zachowaniem wysokiego poziomu bezpiecznego.

iBox RDS

Walizka przeznaczona do odbioru utargów pieniężnych spakowanych w koperty bezpieczne z kilku sklepów. Może być również wykorzystywany jako stacjonarny sejf do którego zawartości personel nie ma dostępu.

Dodatkowa ochrona kaset bankomatowych

Znacznik DNA

Inteligentna kaseta chroni gotówkę przed atakami w ciągu całego procesu logistyki gotówki. Podczas próby kradzieży kaseta trwale barwi gotówkę niezmywalnym atramentem zabezpieczającym, odbierając złodziejom jakiekolwiek korzyści z ich przestępstwa.

Monitoring kaset bankomatowych

System barwiący zainstalowany w większości bankomatów można skonfigurować w taki sposób, aby przy pomocy różnych czujników nadzorował parametry takie jak otwarcie pokrywy, obecność gazu wybuchowego, zanik zasilania, itp. W momencie wykrycia zagrożenia system automatycznie powiadomi operatora bankomatu i/lub lokalne organy ścigania.

Core

Niezależny moduł CORE w momencie wykrycia pompowania gazu wybuchowego do bankomatu, natychmiast uwalnia bezpieczny i skuteczny środek tłumiący, który zapobiega wysadzeniu bankomatu. Po zintegrowaniu z systemem alarmowym moduł powiadamia odpowiednie służby. Moduł jest nie wykrywalny przez intruza z zewnątrz.

Etykiety wstrząsowe Crash Label

Wskaźnik wstrząsowy wskazuje uderzenie przesyłki. Można go przykleić do opakowania lub bezpośrednio do produktu.

Inteligentne zarządzanie gotówką

Projektujemy, rozwijamy i produkujemy niestandardowe urządzenia płatnicze pozwalające zarządzać gotówką.

Sprawdź

Table of Contents

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.