Maty antypoślizgowe

Umieszczenie antypoślizgowych mat gumowych pod ładunkami znacznie zwiększa bezpieczeństwo załadunku. Są one używane jako standardowe materiały zwiększające tarcie przez wiele firm transportowych i spedytorów.

Ciągłe przyspieszanie i hamowanie podczas transportu w połączeniu z boczną siłą odśrodkową i / lub drganiami wytwarza prawie tyle samo siły, co faktyczny ciężar ładunku. W rezultacie ładunek może się ześlizgnąć i spowodować poważne uszkodzenie mienia lub co gorsza, wypadki z ofiarami. Ładunek może przebić się przez przednią ścianę ciężarówki i spowodować poważne obrażenia kierowcy. Podczas rozładunku ładunek może spaść z pojazdu i spowodować znaczne zagrożenie dla innych. Zastosowanie antypoślizgowych mat gumowych wyeliminuje te potencjalne zagrożenia i zapewni bezpieczeństwo pracy, jednocześnie chroniąc firmę przed szkodami finansowymi.

TABELA ROZMIARÓW

Podobne w tej samej kategorii

Absorbenty wilgoci

Pochłaniacze wilgoci przeznaczone do umieszczenia wewnątrz kontenerów. Chronią materiały i towary przed wilgocią podczas długotrwałego transportu.

Worki sztauerskie

Pompowane worki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu transportu zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Taśmy VOID

Taśmy plombujące chronią paczkę przed niepowołanym otwarciem. Taśma VOID doskonale nadają się do zabezpieczenia przesyłek o wartościowej zawartości.

Blokady kontenerowe

Blokada wykonane z stali nierdzewnej uniemożliwia zerwanie plomby i włamanie podczas krótkotrwałego postoju lub transportu.

Table of Contents

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.