Absorbenty wilgoci

Torby osuszające chroniące ładunek podczas transportu
Torba osuszająca to specjalnie zaprojektowany produkt, który chroni ładunek podczas długiej podróży przed niekorzystnym wpływem wilgoci. Jest wytwarzany ze specjalnej mieszanki polimerów i chlorku wapnia. Chlorek wapnia szybko i nieprzerwanie absorbuje parę wodną z powietrza i przenosi ciecz do polimerów. Woda jest absorbowana przez polimery, które pęcznieją i zatrzymują wodę w środku, chroniąc towar podczas transferu.

TABELA ROZMIARÓW

Podobne w tej samej kategorii

Maty antypoślizgowe

Maty o wysokim współczynniku tarcia chronią i zabezpieczają ładunek. Bardzo dobrze stabilizują i jednocześnie zapewnią lepszą przyczepność transportowanych towarów.

Worki sztauerskie

Pompowane worki doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu transportu zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Taśmy VOID

Taśmy plombujące chronią paczkę przed niepowołanym otwarciem. Taśma VOID doskonale nadają się do zabezpieczenia przesyłek o wartościowej zawartości.

Blokady kontenerowe

Blokada wykonane z stali nierdzewnej uniemożliwia zerwanie plomby i włamanie podczas krótkotrwałego postoju lub transportu.

Table of Contents

Jeśli wciąż zastanawiasz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z naszym doradcą. Zostaw swój numer i oddzwonimy w ciagu 15 minut.